Stowarzyszenie FILMFORUM

FILMFORUM to ogólnopolska organizacja, która od 2003 roku zajmuje się produkcją i organizacją szkoleń, warsztatów, festiwali, imprez masowych, pokazów plenerowych, konferencji i akcji promocyjnych.

FILMFORUM tworzy kompleksowy program promocji młodych talentów filmowych na bardzo szerokiej płaszczyźnie, dając początkującym, zdolnym filmowcom różnorodne możliwości prezentacji swoich dokonań, weryfikacji umiejętności i konfrontacji własnej twórczości z szerszą publicznością.

Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest realizacja specjalistycznych programów z zakresu edukacji filmowej, prowadzonych w ramach krajowych i zagranicznych partnerstw.

Tworzymy wartościowe przedsięwzięcia kulturalne, naukowe i edukacyjne. Za cel stawiamy sobie dotarcie do jak najszerszego kręgu odbiorców – w szczególności osób mieszkających poza wielkimi aglomeracjami, gdzie dostęp do zasobów kultury jest utrudniony.

Naszą misją jest zapewnienie ludziom kontaktu z ambitną kulturą, zaprezentowaną w sposób atrakcyjny i widowiskowy.

FILMFORUM realizuje liczne działania z zakresu nauki, kultury i edukacji. Organizujemy warsztaty, konferencje, imprezy edukacyjne i kulturalne, posiadamy zaplecze techniczne i organizacyjne niezbędne do przygotowania, i przeprowadzenia, zarówno skromnych, kameralnych przedsięwzięć, jak i dużych imprez masowych. Dysponujemy wiedzą i kontaktami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować różnorodne wyzwania – od projektów typowo artystycznych, po komercyjne działania eventowe, kursy, szkolenia i programy edukacyjne.

Organizacja imprez

• organizujemy imprezy, koncerty, spektakle, pokazy filmowe i festiwale,
  • pozyskujemy i kompletujemy repertuary filmowe,
  • realizujemy branżowe kampanie reklamowe, społeczne i informacyjne,
  • szkolimy specjalistów,
  • zapewniamy zaplecze techniczne, organizacyjne i informatyczne dla realizowanych przedsięwzięć,
  • organizujemy warsztaty i konferencje.

Kampanie Reklamowe

Potencjał i dotychczasowe doświadczenie FILMFORUM pozwalają nam na profesjonalną realizację, ściśle profilowanych, kampanii reklamowych i informacyjnych, skierowanych do branży filmowej, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska młodych filmowców, studentów szkół filmowych, filmowców niezależnych oraz szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką filmową (głównie uczniowie i studenci).

ul. gen. Władysława Andersa 35

nr KRS  178435