FUNDACJA „UŚMIECHNIJ SIĘ”

INFORMACJE O ORGANIZACJI

Fundacja

Fundacja „Uśmiechnij się” budujemy dom dla osób niepełnosprawnych dorosłych, aby mogli godnie żyć mimo problemów fizycznych i psychicznych.

Za cel działania stawiamy sobie opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, zapewnienie im godnego życia w tworzonym domu, szczególnie osobom, które utraciły swój dom rodzinny po śmierci rodziców oraz tworzenie i utrzymanie bazy materialnej służącej do udzielenia schronienia.

Budujemy dom dla osób niepełnosprawnych

tel. 782 903 669, 603 598 520


Przekaż 1 % Podatku KRS 0000537432

Pamiętaj – rozliczając swój PIT, możesz wspomóc w budowie domu dla dorosłych niepełnosprawnych, dzięki przekazaniu 1% podatku. W tym roku Fundacja Uśmiechnij się dzięki zebranym w ten sposób środkom, zamierza zrealizować kolejny etap budowy domu. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Uśmiechnij się, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nazwy: Fundacja Uśmiechnij Się KRS 0000537432.


RANCZO SENIORA – FUNDACJI „UŚMIECHNIJ SIĘ”

RANCZO SENIORA to przede wszystkim dom, w którym pragniemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa i radość z życia osobom starszym lub samotnym. Działamy jako placówka turystyczna.

To idealne miejsce dla seniorów, którzy chcą czerpać z życia przyjemności, odetchnąć świeżym powietrzem w ciszy i spokoju. Jak również cieszyć się towarzystwem osób o podobnej mentalności i zainteresowaniach. Pensjonat otacza piękny teren który niezależnie od pogody pozwala Naszym podopiecznym na spacery oraz odpoczynek na świeżym powietrzu.

NAJNOWSZE

WIADOMOŚCI

JAKIE SĄ ŹRÓDŁA FINANSOWANIA NGO-SÓW?

Bez środków finansowych NGO-sy nie mogłyby realizować swoich celów.
Każdy z nas może przyczynić się do niesienia pomocy.
Liczy się każda pomoc